Günceldeyiz ve susturulamayan tek sesiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Günceldeyiz ve susturulamayan tek sesiz

Herşeyin tek adresini arıyormuşsun EEE buldun

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MUMCU: HIRSIZLIĞA GÖZ YUMMADIM

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MUMCU: HIRSIZLIĞA GÖZ YUMMADIM Empty
MesajKonu: MUMCU: HIRSIZLIĞA GÖZ YUMMADIM   MUMCU: HIRSIZLIĞA GÖZ YUMMADIM Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 11:30 am

Abdüllatif Şener'i, "Bak Mumcu gibi olursun" diye uyaran Bülent Arınç'a yanıt. Mumcu: "Hırsızlığa göz yummadım."
ZÜBEYİR KINDIRA

İNTERNETHABER

ANKARA- TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Mumcu’yu Şener’e örnek göstererek, üzdü. Mumcu yanıt verdi: “Ben hırsızlığa göz yummadım. Düşmedim, yükseldim”

DÜŞMEDİM YÜKSELDİM

AKP’den istifa etmeyen ancak parti kuracağını açıklayan Abdullatif Şener’i eleştiren Bülent Arınç, “Bak sonra Erkan Mumcu gibi olursun” diye uyaran Bülent Arınç’a, yanıtv eren Mumcu; “Bu örnek gösterme biçimi en azından siyasi nezaket kurallarının dışında şık olmayan bir değerlendirme olmuştur. Ben, siyasi hayatım boyunca makam mevki hırsına kapılmamış, doğru bildiklerini kimseden korkmadan dile getirmiş, haksızlığa rıza göstermemiş, hırsızlığa ve arsızlığa göz yummamış biriyim. Sayın Arınç'ın kabullenemediği 'durum' aslında bir ilkeli duruşdur. Böyle bir durum ise 'bir duruma düşmek' değil bir duruma yükselmektir. Allah herkese böyle bir duruma yükselmeyi ve hayırlı bir akıbeti nasip etsin”
http://arananlar.forummum.com

MUMCU: HIRSIZLIĞA GÖZ YUMMADIM
1 sayfadaki 1 sayfası